Stwórz własny park trampolin

Producent trampolin

Wybierając producenta trampolin, należy zwracać uwagę na wiele aspektów. Jednak najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo. Wysoka jakość produktów to dobry materiał oraz staranne wykonanie. Atrakcje przede wszystkim powinny być certyfikowane.

Trampoliny to główny element parków rozrywki, ale może być to też samodzielna atrakcja. Produkt ten często można zobaczyć na podwórkach przy domach jednorodzinnych. Trampolina to doskonały prezent na urodziny, komunię lub dzień dziecka. Taki upominek z pewnością przyniesie maluchom dużo radości. Co więcej, skakanie przynosi wiele korzyści zdrowotnych.

TrampolinyNowoczesne atrakcje z użyciem trampolin

  • Free Jump 

Mogłoby się wydawać, że to jedna z prostszych atrakcji parku trampolin, gdyż jest to ogromna powierzchnia do skakania. Mimo swojej nieskomplikowanej budowy to strefa,  która zapewnia użytkownikom wiele frajdy. Takie wyposażenie może również zostać wykorzystane do organizacji grupowych zajęć sportowych

  • Dodgeball Area

Innowacyjna wersja popularnej gry w zbijaka. Boisko odgrodzone jest siatką, zapewniająca komfort użytkownikom.

  • Slam Dunk

Połączenie kosza do z trampoliną. To idealna atrakcja nie tylko dla fanów koszykówki. Wrzuty do kosza przy dużym wybiciu się w górę sprawiają jeszcze więcej wrażeń i satysfakcji.

  • Performance Trampolines 

Ekstremalne wyposażenie parku trampolin dla bardziej zaawansowanych uczestników. Przy użyciu tej atrakcji można wykonywać niesamowite atrakcje. W połączeniu z  Walk Wall wykonane triki dają efekt chodzenia po ścianie.

  • Tumbling Lane

Trampolina o nadzwyczajnej sprężystości, dzięki temu łatwiej jest wykonywać akrobacje takie jak: salta, przewroty w przód czy w tył. Z tej strefy zazwyczaj korzystają sportowcy. Mimo wszystko atrakcja również przynosi wiele zabawy amatorom, ponieważ skoki na takiej trampolinie są dynamiczne i długie.

Częste wyszukiwania:

Skontaktuj się

2022 © Produkcja parków rozrywki i trampolin - All Rights Reserved