Stwórz własny park trampolin

Ścianka wspinaczkowa dla dzieci

Ciężko wyobrazić sobie jakiekolwiek miejsce przeznaczone do aktywności fizycznej, takie jak park trampolin czy centrum rozrywki, która niezaopatrzona jest w ściankę wspinaczkową dla dzieci i dorosłych. Takie urozmaicenie przypadło do gustu naprawdę dużej ilości ludzi. Dlaczego? Ponieważ tego rodzaju aktywność to wyzwanie dla mięśni i koordynacji wszystkich części ciała. A każdy doskonale wie, że sport to samo zdrowie!ścianka wspinaczkowa dla dzieci, ścianka wspinaczkowa dla dziecka

Ścianki wspinaczkowe dla dzieci charakteryzują się specjalnie dopasowanymi kamieniami, które odpowiadają małym rączkom i nóżkom. Takie atrakcje przeznaczone są przede wszystkim dla maluchów, które mają więcej niż latka. Młodsze mogą ewentualnie spróbować swoich sił z pomocą swoich opiekunów.

Rodzaje ścianek wspinaczkowych dla dzieci

Ponieważ ścianka wspinaczkowa dla dzieci składa się ze mocno osadzonej ściany i wczepionych kamieni do chwytania, można spotkać się z najróżniejszymi wzorami. Często spotyka się kolorowe ścianki z jeszcze barwniejszymi uchwytami. Mogą być one także wykonane tematycznie, gdzie motywem przewodnim będzie np.:

  • rzeka,
  • dżungla,
  • statek kosmiczny,
  • bajki i baśnie,
  • i wiele innych.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Ścianki wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych umieszczone w wewnętrznych placach zabaw posiadają u podnóża materace, które zamortyzują ewentualny upadek. Tego typu konstrukcje produkowane są z uwzględnieniem najważniejszych norm bezpieczeństwa, a po wykonaniu sprawdzane przez specjalistów.

Przy korzystaniu z bardziej zaawansowanych ścianek przygotowane są specjalne uprzęże zabezpieczające przed upadkiem.

Należy jednak pamiętać o tym, aby mieć na oku swoje pociechy, które korzystają ze ścianki wspinaczkowej dla dzieci, aby zachować pełną kontrolę.

Skontaktuj się

2022 © Produkcja parków rozrywki i trampolin - All Rights Reserved