Stwórz własny park trampolin

Dmuchańce producent

dmuchańce producent

Czym są dmuchańce? To niesamowicie popularne atrakcje nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Różnej wielkości konstrukcje wykonane ze specjalnych materiałów, które napełniane są powietrzem specjalnymi pompami powietrza. Są one miękkie i można na nich wykonywać pokaźne skoki, działanie na zasadzie trampoliny.

Producent dmuchańców wykonuje kawał doskonałej pracy, dzięki której dzieciaki mogą uwolnić całą energię i świetnie się bawić. Możliwości projektowania są ogromne - od najmniejszych, prostych konstrukcji, po wielkie zjeżdżalnie i obszary do zabawy. Na niektórych można pokonywać przeszkody, na innych pokonywać tunele, a jeszcze innych wybrać ulubiony zjazd.

Rodzaje produkowanych dmuchańców

Dmuchańce producent - ma za zadanie wykreować jak najciekawszą dmuchaną konstrukcję, aby przyciągała uwagę dzieci. Nie jest to bardzo trudne zadanie, ale im więcej atrakcji, tym lepiej. Do najciekawszych produkcji dmuchańców należą:

  • Wielkie dmuchane kule umieszczone w rzędzie na dmuchanym torze, który jest takim samym materiałem jest ogrodzony. Działa to na zasadzie znanego programu "Wipe Out". Zadanie polega na przeskakiwaniu po kolei na wszystkie kule i dotarcie do celu.
  • Ogromne zjeżdzalnie - dzięki miękkim materiałom, tego typu zjeżdżalnie mogą zbyć zdecydowanie większe od plastikowych ze względu na bezpieczeństwo ich użytkowania. Dla odważnych maluchów, ale także dla starszych dzieci!
  • Dmuchany zamek z dmuchanymi postaciami i przeszkodami w środku. Dzieci znajdują się w środku bezpiecznego zamku, w którym spotykają ulubionych bohaterów - w zależności od tematyki produkowanych dmuchańców.
  • Labirynty i tunele, po których można przeskakiwać, chować się, ganiać i szukać drogi wyjścia.

Produkcja dmuchańców to nieograniczone pole do popisu wszystkich projektanów.

 

 

Częste wyszukiwania:
#Dmuchańce producent

Skontaktuj się

2022 © Produkcja parków rozrywki i trampolin - All Rights Reserved